Menu

Medaliści z KT Szczawno-Zdrój

Znakomite rezultaty osiągnęli zawodnicy KT Szczawno Zdrój w Mistrzostwach Dolnego Śląska Młodzików U14, które w dniach  13-15.06 rozgrywane były na szczawieńskich kortach. 

Medaliści z KT Szczawno-Zdrój

Całe zawody zgromadziły ponad 30 zawodników a grupa z Uzdrowiska była najliczniejsza w całym turnieju. W zmaganiach chłopców KT Szczawno reprezentowali Franciszek Mataczyński, Goran Burbo, Marcel Guziński, Kornel Kolek, Krystian Pniewski, Filip Kosiński, Bruno Kokot, Mikołaj Huszczo a naszym zawodnikom udało się zdominować zawody.

 

W medalowej strefie półfinałowej Bruno Kokot pokonał Kornela Kolka a Filip Kosiński zwyciężył z Kasprem Kulpą z Lubina. Ostatecznie tytuł Mistrza Dolnego Śląska wywalczył Bruno pokonując Filipa 6/2 6/3, któremu przypadł tytuł V-ce Mistrza.

 

W turnieju dziewcząt barw KT Szczawno Zdrój dzielnie broniły Klaudia Owczarz oraz Natalia Niemiec. Do fazy medalowej a w zasadzie do ścisłego finału pewnie awansowała Klaudia, która ostatecznie wywalczyła w turnieju tytuł V-ce Mistrzyni Dolnego Śląska ulegając Martynie Śrutwie z Lubina 2/6 4/6. Trzecie miejsce zajęły Pola Rosiak oraz Julia Hoffmann.

 

 

 

opr.plr

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Szczawno-Zdrój  |   sport  |   tenis  |   mistrzostwa dolnego śląska  |  

7 wspaniałych koszykarzy Górnika. Zastrzeżone numery koszulek

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij