Tak pompują strażnicy miejscy

Straż Miejska w Wałbrzychu przyjęła wyzwanie i przyłączyła się do Gaszyn Challenge. Akcja charytatywna roznosi się w szybkim tempie wraz z kolejnymi nominacjami. Zobaczcie jak poszło robienie pompek naszym strażnikom i kogo nominowali.

- Straż miejska w Wałbrzychu, podobnie jak koledzy z innych jednostek straży miejskiej, policji, straży pożarnej, wzięliśmy udział w akcji #GaszynChallenge. To pomysł na zebranie funduszy na leczenie chorych dzieci. Śladem kolegów przyłączyliśmy się do wyzwania  i zebraliśmy pewną sumę pieniędzy, którą przekażemy na leczenie Mii - mówi Ewelina Wilk ze straży miejskiej w Wałbrzychu.

 

Wcześniej wyzwanie podejmowali między innymi wałbrzyscy strażacy czy policjanci i wszyscy wywiązali się z zadania wykonania 10 pompek. Akcja początkowo służyła zebraniu funduszy na leczenie Wojtusia a po zebraniu ponad 10 milionów złotych potrzebnych na jego leczenie powstały regionalne zbiórki w poszczególnych województwach, do których przyłączają się uczestnicy z danego terenu.

 

Link do dolnośląskiej zbiórki dla Mii - kliknij tutaj

 

Zobacz jak z wyzwaniem poradzili sobie strażnicy miejscy z Wałbrzycha:

 

 

 

plr

foto: P.Tokarski

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno