Oferta WOK-u na pandemiczne wakacje

Pandemia to bardzo trudny czas, zwłaszcza dla instytucji kultury, które na wiele tygodni musiały rozstać się ze swoimi odbiorcami. Choć stan zagrożenia nie minął, to kultura wraz z innymi dziedzinami życia powoli się odmraża. Co na najbliższy czas ma w zanadrzu Wałbrzyski Ośrodek Kultury?

- Nadal jesteśmy w tym trudnym okresie ale już możemy wyjść na zewnątrz i spotykać się z Państwem. Pierwsza nasza propozycja to kino plenerowe, które już wystartowało i seanse odbywają się w piątki - mówi  Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

 

Dziś niestety pogoda przeszkodziła w planowanej projekcji filmu "Bogowie Egiptu" ale to nie jedyne pomysły WOK-u na umilenie nam tego trudnego czasu.

 

- Możemy wystartować z kilkoma projektami, na które otrzymaliśmy dofinansowania. Jednym z nich są "Wibracje", z którymi startujemy 11 lipca - dodaje Jarosław Buzarewicz.

 

Więcej o projekcie "Wibracje" przeczytasz TUTAJ.

 

- Podczas tegorocznych wakacji będziemy organizować warsztaty dla dzieci i młodzieży w siedzibie Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. Będą również odbywać się regularne próby Zespołu Pieśni i Tańca Wałbrzych. Mamy wiele ciekawych propozycji, szukajcie ich na naszej stronie internetowej. Nie zaprzestajemy też naszej działalności w sieci, zapoczątkowanej w czasie pandemii. Prezentujemy tam nasze wirtualne galerie oraz podpowiadamy, co robić by się nie nudzić i czuć się lepiej - mówi Jarosław Buzarewicz.

 

O warsztatach kuglarskich Cyrkonia pisaliśmy TUTAJ. Pełną ofertę Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury znajdziecie na STRONIE INTERNETOWEJ instytucji.

 

plr

foto: TV Wałbrzych

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno