Menu

Kradł słodycze i podpał śmietniki

Kradł słodycze i produkty spożywcze z wałbrzyskich marketów, odpowie też za podpalenie kontenerów na odpady - 19-latek został już zatrzymany przez wałbrzyskich policjantów. 

 

Kradł słodycze i podpał śmietniki
Lista przestępstw 19-latka jest długa. Kilkakrotnie okradł wałbrzyskie markety. Mężczyzna kradł przede wszystkim słodycze i produkty spożywcze oraz tekstylia. Łączne straty wyliczone przez kierowników sklepów wynoszą blisko 2700 złotych.

19-latek odpowie też za podpalenia śmietników. Od stycznia do marca br. czterokrotnie podpalił kontenery na odpada w mieście. To jednak nie koniec przestępczej działalności mężczyzny. 

- Funkcjonariusze postawili nastolatkowi również zarzuty związane z włamaniami do altan ogrodowych, gdzie wartość strat na rzecz pokrzywdzonych oszacowana została na łączną kwotę blisko 3,5 tysiąca złotych. - informuje wałbrzyska policja. 
 
 

kat 
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

997  |   Wałbrzych  |   kradł słodycze  |   polcija  |   podpalacz zatrzymany  |  

Karnety na mecze Górnika w sprzedaży od piątku

Obwodnica Wałbrzycha: To już końcówka prac

Droga przez mękę - jedziemy ul. 1 Maja

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij