Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2020 (FOTO)

Kto zostanie Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska? Zobacz kandydatki. Są wśród nich również wałbrzyszanki.

 

Wyświetl galerię 1/110
Poznaliśmy tegoroczne uczestniczki konkursu Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska odbywającego się w ramach ogólnopolskiego narodowego konkursu piękności Miss Polski.
 
Ponad 181 kandydatek z całego województwa zostało podzielone na dwie kategorie. O tytuł Miss Dolnego Śląska ubiega się 115 kandydatek z rocznika 1993-2001, natomiast o tytuł Miss Nastolatek Dolnego Śląska ubiegaj się 66 kandydatek z rocznika 2002-2006.
 
Pod koniec czerwca na kandydatki czekają nagrania w studio fotograficznym na terenie Wrocławia. Nagrane prezentacje wideo oraz zdjęcia zostaną przedstawione jury, które na ich podstawie wyłoni finalistki wrześniowej gali finałowej. Oczywiście osoby śledzące konkurs i kibicujące swoim faworytkom bedą mogły zobaczyć, ponieważ materiały zostaną również udostępnione w social mediach konkursu oraz przekazane partnerom medialnym.
 
Oprócz tradycyjnego głosowania jury kandydatki mogą uzyskać awans przez trwające głosowanie. Szczegóły głosowania można zobaczyć na koncie konkursu na Facebooku lub tutaj
 
Dzięki temu głosowaniu po 2 kandydatki w każdej z kategorii otrzymają bezpośredni awans do finału bez względu na decyzję jury.

Kandydatki na Miss Nastolatek Dolnego Śląska: 
red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno