Turniej Roland Szczawno (WYNIKI)

W Szczawnie-Zdroju odbył się turniej tenisowy Roland Szczawno. 

 Turnieje zorganizowane są zgodnie z wytycznymi programu Tenis10 a rywalizacja toczy się w czterech kategoriach czerwonej (do lat 8), pomarańczowej (do lat 9), zielonej (do lat 10) oraz żółtej (OPEN).

 

W sobotę na kort wyszli „czerwoni” tutaj najlepszym zawodnikiem turnieju został Maurycy Gawłowski z KT Szczawno Zdrój pokonując w finale Antoniego Nowika z Wałbrzycha. Trzecie Miejsce wywalczyła Małgorzata Walczyk z Polanicy Zdroju. Zaraz po czerwonych swoje mecze rozpoczęła grupa „pomarańczowych”. Tutaj bezkonkurencyjny okazał się Kajetan Kosiński KT Szczawno Zdrój zajmując pierwsze miejsce. Na uwagę zasługuje fakt iż Kajtek ma dopiero 7 lat. Drugie miejsce zajął klubowy kolega Maurycy Gawłowski a trzecie Natalia Jasak z Głogowa.

 

 

Niedzielny poranek stał pod znakiem „żółtych”. Tutaj rywalizacja toczyła się dwutorowo bo zawodników było tak dużo że powstały dwie drabinki turniejowe.

 

Triumfatorami kategorii żółtej byli Amadeusz Gawłowski i Maciej Górski, na drugich pozycjach uplasowali się Maciej Piechowiak i Igor Pawłowski a na trzeciem miejscu Aleksandra Winsz oraz i Weronika Rudenko. Wszyscy wymienieni zawodnicy należą do KT Szczawno Zdrój. Zaraz po „żółtych” na kort wyszli „zieloni”.

 

Tutaj pewne zwycięstwo odniósł Antoni Pelc z Oleśnicy przed Natalią Jasak z Głogowa oraz Nikodemem Boruckim ze Złotoryi. 

 

info i foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno