Menu

Świdniccy prymusi nagrodzeni

Najlepsi świdniccy absolwenci kończący naukę w szkołach podstawowych odebrali z rąk prezydent Świdnicy, Beaty Moskal-Słaniewskiej nagrody oraz pamiątkowe statuetki i dyplomy z tytułem Primus Inter Pares.    
 
 
Świdniccy prymusi nagrodzeni
Nagrody o wartości 600 zł uczniowie wybierali sobie sami. Sprzęt sportowy czy też komputerowy.  Tytuły Primus Inter Pares przyznane zostały dziesięciu absolwentom, którzy mogą pochwalić się średnią ocen od 4,88 do 5,94 i wzorową oceną z zachowania. 
 
Nagrodzeni zostali:

Miłosz Kałwak - SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, średnia ocen - 5,83
Martyna Grzegorzewska - SP nr 2, średnia ocen - 5,56
Oliwier Krawczyk - SP nr 4, średnia ocen- 5,83
Igor Ratajczak - SP nr 6, średnia ocen - 5,39
Lilianna Kozłowska - SP nr 8, średnia ocen - 5,94
 
 
Maja Pruc - SP nr 105, średnia ocen - 5,59
Filip Kowalczyk - SP nr 315, średnia ocen - 5,06
Marek Bujak - Społeczna SP, średnia ocen - 5,94
Gustaw Feruś - Niepubliczna SP Świdnickiego Stowarzyszenia Oświatowego „Bliżej Dziecka”, średnia ocen - 4,88
Radosław Pawlik - Niepubliczna Katolicka SP „Caritas” Diecezji Świdnickiej, średnia ocen - 5,06. kama
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
 
 
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Złodzieje figurki Matki Bożej zatrzymani

20-kilogramowy tort na 10-lecie Rajdu o Kropelce (WYNIKI i FOTO)

70 załóg na trasie Rajdu o Kropelce

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij