Menu

Sukces wałbrzyskiej ''Dziewiątki''

Młodzi piłkarze z wałbrzyskiego klubu UKS Dziewiątka bardzo dobrze spiali się na turnieju zorganizowanym przez kolegów z Czech.

Sukces wałbrzyskiej ''Dziewiątki''

Był to pierwszy międzynarodowy turniej, w którym wzięli udział młodzi zawodnicy z "Dziewiątki". Organizatorem był czeski klib Slovan Broumov. Nasza drużyna pokonała w rundzie grupowej zarówno gospodarzy jak i Loko Mezimesti oraz zremisowała ze Spartakiem Police nad Metuji. W finale spotkali się ponownie ze Spartakiem i tym razem musieli uznać wyższość rywali przegrywając po zaciętej walce 3:5. Z Czech wrócili jednak z pucharem i motywacją do dalszych treningów.

 

 

 

opr.plr

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7

Komentarze

Wika (2 lipca 2020 9:52)
Co to znaczy spiali ?się na turnieju.Czysto po polskiemu.Brawo wy redaktorzy!
rrrrr (2 lipca 2020 7:20)
Brawo WY!! tak trzymać.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   piłkarze  |   dziewiątka  |   klub  |   dzieciaki  |   piłka nożna  |  

Prawie 220 tys. zł - Wałbrzych pobił swój rekord WOŚP

Rekordowa aukcja na Gali Ambasadorów

Górnik ''przegonił'' Dziki z Warszawy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij