Lato dla najmłodzych w Starej Kopalni - program zajęć

Od 26 czerwca Stara Kopalnia rusza z ciekawym programem zajęć dla młodych wałbrzyszan. Będzie szukanie letnich skarbów, gry terenowe oraz warsztaty malarskie i artystyczne.

Na zajęcia składają się trzy bloki tematyczne:

  • Zgadywanki-malowanki (dzieci w wieku od 7 lat) – tworzenie ciekawych wzorów na zajęciach z kalkomanii, odgadywanie haseł podczas gry w ceramiczne kalambury. W programie przewidziano czas na drugie śniadanie oraz zwiedzanie Centrum
  • Letnie Skarby (dzieci w wieku 7-9 lat) - malowanie porcelanowych kubków, odkrywanie skarbów w ramach letnich wykopalisk i zwiedzanie Starej Kopalni. W programie przewidziano czas na drugie śniadanie (dzieci w wieku 7-9 lat)
  • Kuźnia Zabaw (dzieci powyżej 10 lat) –  zajęcia z malowania szkła farbami witrażowymi oraz na gra terenową, którą uzupełnia zwiedzanie oraz drugie śniadanie

 

Zapisy na zajęcia: recepcja@starakopalnia.pl, tel. 74 667 09 70.

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com

Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.

Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

pz/inf.prasowa

foto: użyczone

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno