Menu

25 laptopów dla świebodzickich szkół podstawowych

W ramach otrzymanego przez Gminę Świebodzice wsparcia w wysokości 75 000 zł samorząd zakupił kolejne 25 laptopów i przekazał po 5 sztuk dla świebodzickich szkół podstawowych

25 laptopów dla świebodzickich szkół podstawowych
Wszystko dzięki projektowi grantowemu  „Zdalna Szkoła” dofinansowanrmu z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020. Samorząd zakupił kolejne 25 laptopów i przekazał po 5 sztuk dla:
 
- Szkoły Podstawowej nr 1;
 
- Szkoły Podstawowej nr 2 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania;
 
- Szkoły Podstawowej nr 3 im. W. Broniewskiego;
 
 
- Szkoły Podstawowej nr 4 im. J. Korczaka;
 
- Szkoły Podstawowej Integracyjnej im. H. Sienkiewicza.
 
Warto przypomnieć, że w kwietniu w ramach dotacji z tego samego programu Świebodzice zakupiły i rozdały placówkom pierwszych 30 laptopów o łącznej wartości 80 000 zł.
 
red
foto: Świebodzice
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

laptopy  |   szkoly  |   podstawowe  |   swiebodzice  |  

Czy w Świebodzicach powstanie ''fabryka much''?

Zamiast trunków w barku miał... słoiki z marihuaną

Świebodzice: Po kilku dniach odnaleziono zwłoki w stawie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij