Menu

25 laptopów dla świebodzickich szkół podstawowych

W ramach otrzymanego przez Gminę Świebodzice wsparcia w wysokości 75 000 zł samorząd zakupił kolejne 25 laptopów i przekazał po 5 sztuk dla świebodzickich szkół podstawowych

25 laptopów dla świebodzickich szkół podstawowych
Wszystko dzięki projektowi grantowemu  „Zdalna Szkoła” dofinansowanrmu z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020. Samorząd zakupił kolejne 25 laptopów i przekazał po 5 sztuk dla:
 
- Szkoły Podstawowej nr 1;
 
- Szkoły Podstawowej nr 2 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania;
 
- Szkoły Podstawowej nr 3 im. W. Broniewskiego;
 
 
- Szkoły Podstawowej nr 4 im. J. Korczaka;
 
- Szkoły Podstawowej Integracyjnej im. H. Sienkiewicza.
 
Warto przypomnieć, że w kwietniu w ramach dotacji z tego samego programu Świebodzice zakupiły i rozdały placówkom pierwszych 30 laptopów o łącznej wartości 80 000 zł.
 
red
foto: Świebodzice
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

laptopy  |   szkoly  |   podstawowe  |   swiebodzice  |  

Dwie osoby ranne. Wypadek w Świebodzicach. Droga już odblokowana

Jest drugi tom ''Wszyscy Zginiecie''. Mamy książki do rozdania

Zombie wciąż krążą po Wałbrzychu. Jest drugi tom ''Wszyscy Zginiecie''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij