Menu

4 osoby nie żyją. 205 nowych zakażeń koronawirusem

Mamy 205 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. 4 osoby nie żyją - poinformowało Ministerstwo Zdrowia

4 osoby nie żyją. 205 nowych zakażeń koronawirusem
Zakażone osoby pochodzą z województw: 
śląskiego (49), 
mazowieckiego (39), 
łódzkiego (31), 
lubelskiego (26), 
podkarpackiego (13), 
małopolskiego (12), 
świętokrzyskiego (10), 
wielkopolskiego (8), 
dolnośląskiego (5), 
podlaskiego (4), 
kujawsko-pomorskiego (3), 
 
 
warmińsko-mazurskiego (2), 
lubuskiego (1), 
opolskiego (1),
pomorskiego (1). 
 
Nie żyją 4 osoby zakażone koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 91-M, 73-K, 82-K Łańcut, 79-K Racibórz.
 
Większość osób miała choroby współistniejące.
Liczba zakażonych koronawirusem: 36155 (1521 osób nie żyje)
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Wkur....ny! (6 lipca 2020 20:28)
Cóż się stało że nikt o tym nieszczęściu nie napisze?...Przecież codziennie mamy stosy zmarłych.Jak to ogarnąć? Może stara k***a i babcia burdelowa ,,Lola,, jest w stanie cokolwiek o tym nieszczęściu nas trapiącym napisać,aby biedne masy ludzkie tak się nie bały.Wszak to Lola jest specjalistką od wszystkiego i od niczego...Stara tufta...

Dodaj komentarz

koronawirus  |   zakazeni  |   smierc  |   choroby  |   wspolistniejace  |   zgon  |   covid  |  

Prawie 2,4 tys zakażeń koronawirusem w ciągu tygodnia

Koronawirus: 550 zakażeń na Dolnym Śląsku w ciągu tygodnia

Blok granitu zabił mężczyznę

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij