Złodzieje w rękach policji

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 34-letnią kobietę zaraz po tym jak wyniosła z jednego z marketów na Piaskowej Górze, sprzęt elektroniczny o wartości prawie 600 zł. 

Nie było to jednak jedyne zatrzymanie złodziei sklepowych. W miniony wtorek w ręce Policji wpadła również 21-latka i 19-latek. Wszyscy zatrzymani to mieszkańcy Wałbrzycha, którzy specjalizowali się w kradzieżach „marketowych”. Sprawcy usłyszeli już zarzuty kradzieży. Teraz grozi im do 5 lat więzienia.
 
Nie było to jedyne zatrzymanie „marketowych” złodziei w minionym tygodniu. 2 lipca około godz.17:00 policjanci z „dwójki zatrzymali 21-letnią wałbrzyszankę. Młoda kobieta pod koniec maja br. z jednego z lokalnych sklepów na Sobięcinie  ukradła ubrania o wartości ponad 1200 złotych.
 
Kilka godzin później w Szczawnie Zdroju w ręce funkcjonariuszy Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, wpadł 19-latek, który próbował wynieść książki z jednego z marketów.
 
Policjanci zatrzymali go na  gorącym uczynku, a towar powrócił na sklepową półkę. Mundurowi udowodnili, iż nie była to jedyna kradzież jakiej dopuścił się 19-latek na terenie tego sklepu. Młody wałbrzyszanin w miesiącu czerwcu br. wynosił z niego kilka gier planszowych o łącznej wartości ponad 1 tys. złotych. 
 
Wszystkim zatrzymanym grozi do 5 lat więzienia
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno