Wypadek na 11 Listopada - policja apeluje

Wałbrzyscy policjanci przypominają o zachowaniu szczególnej ostrożności, rozwadze na drodze oraz o respektowaniu przepisów drogowych.

W miniony wtorek w na ul. 11 Listopada w Wałbrzychu doszło do zderzenia trzech aut. Chwile po zdarzeniu na miejsce przyjechali policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, którzy udzieli niezbędnej pierwszej pomocy pokrzywdzonym oraz zabezpieczyli miejsce wypadku.
 
We wtorek około godziny 07:30 w Wałbrzychu na ul. 11 Listopada doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów. W tym czasie, w dzielnicy Nowe Miasto służbę pełnili funkcjonariusze z wałbrzyskiej prewencji.
 
 
Mundurowi natychmiast udali się na miejsce i udzieli poszkodowanympomocy medycznej oraz zabezpieczyli przed samozapłonem dymiący się pojazd.
 
Do czasu przybycia wałbrzyskiej drogówki zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz sprawowali nadzór nad osobami poszkodowanymi do przyjazdu pogotowia ratunkowego. 
 
Przybyli na miejsce funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego wałbrzyskiej komendy ustali przebieg zdarzenia. 32-letnia mieszkanka powiatu świdnickiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i w ten sposób doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem.
 
Siła uderzania była na tyle duża, że pojazd pokrzywdzonego uderzył w kolejny samochód znajdujący się na pasie ruchu. Sprawca wypadku i pokrzywdzony korzystali z pomocy lekarskiej.
 
red
foto: wałbrzyska policja
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno