Kąpielisko w Głuszycy otwarte

Oczekując na ciepłe dni tegorocznych wakacji, gmina Głuszyca zaprasza do korzystania z wypoczynku nad wodą na jedynym w powiecie wałbrzyskim otwartym obiekcie kąpielowego przy ul. Dolnej w Głuszycy. Obiekt czynny będzie codziennie od piątku 10 lipca do 31 sierpnia w godz. 11.00-18.00.

Na miejscu na terenie obiektu na przybyłych  czekają w tym roku dwie niecki basenowe: duża i mała oraz boisko do piłki siatkowej plażowej. Nad bezpieczeństwem wypoczywających nad wodą czuwają ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratowniczego w Wałbrzychu.
 
Ze względu na panujący stan epidemii koronawirusa i w trosce o bezpieczeństwo wypoczywających oraz pracowników należy dokładnie zapoznać się z regulaminem obiektu i egzekwować jego zapisy. Wejście na teren obiektu traktowane jest jako pełna akceptacja regulaminu.
 
 
Na terenie obiektu należy zachować dystans społeczny (min. 4m2 na osobę lub 2 metry odległości od innych) zarówno w wodzie, jak i na terenie obiektu – na trawnikach, przy kasie, przy toaletach i przed szatniami.
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno