Kradli elektronarzędzia - staną przed sądem

Dwóch sprawców włamań i kradzieży zatrzymali w poprzednim tygodniu wałbrzyscy policjanci. Jeden z mężczyzn odpowie za popełnienie czterech przestępstw. Obaj kradli między innymi narzędzia i elektronarzędzia. O losie podejrzanych zadecyduje teraz sąd.

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku przy ul. Piłsudskiego a w Wałbrzychu 19-letniego mieszkańca naszego miasta, który  w jednym ze sklepów znajdującym się przy tej ulicy dokonał kradzieży artykułów spożywczych.
 
Policjanci udowodnili mężczyźnie również kradzież z remontowanego mieszkania przy ul. Armii Krajowej elektronarzędzi o łącznej wartości 5,5 tysiąca złotych, a także włamanie do altanek na działkach usytuowanych w dzielnicach Nowe Miasto oraz na Stary Zdrój, skąd skradziona została między innymi przenośna trampolina.
 
W sobotę w ręce policjantów w miejscu zamieszkania przy ul. Zagórzańskiej wpadł kolejny złodziej. Mężczyzna w maju tego roku włamał się do piwnicy. W tym przypadku chodziło o kradzież różnego rodzaju podręcznych narzędzi o łącznej wartości blisko 1350 złotych.
 
Obaj mężczyźni przyznali się dowiny i złożyli obszerne wyjaśnienia. Podejrzani staną teraz przed sądem. Za kradzieże i kradzieże z włamaniami grozi im 10 lat więzienia
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno