Okradał sklepy i włamywał się do altanek

19-letni wałbrzyszanin bezpośrednio po zgłoszeniu trafił w ręce policjantów drugiego komisariatu. Mężczyzna został zatrzymany w miniony piątek przez funkcjonariuszy w jednym z wałbrzyskich sklepów, po tym jak dokonał kradzieży. 

Policjanci dodatkowo udowodnili młodemu wałbrzyszaninowi włamania do altan ogrodowych, a funkcjonariusze pierwszego komisariatu kradzież pilarki w jednym z marketów budowlanych.
 
Policjanci prewencji 10 lipca po południu otrzymali zgłoszenie o kradzieży sklepowej przy ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu. Mundurowi udali się na miejsce i zatrzymali 19-letniego wałbrzyszanina.
 
Mężczyzna w czerwcu tego roku dokonał 3 kradzieży z włamaniem i 6 usiłowań do altan ogrodowych na Białym Kamieniu, z których skradzione zostały m.in. narzędzia ogrodowe oraz elektronarzędzia, a suma strat wyniosła łącznie kilka tysięcy złotych.
 
Podczas dalszych czynności policjanci pierwszego komisariatu udowodnili młodocianemu przestępcy kradzież 19 czerwca ze sklepu przy ul. Wieniawskiego pilarki o wartości blisko 600 złotych. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i stanie teraz przed sądem. 19-latek może spędzić za kratami więzienia nawet 10 lat.
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno