Menu

Znaleźli kartę i wypłacili z niej 20 tysięcy złotych

Wałbrzyscy funkcjonariusze zatrzymali 45-letniego mężczyznę i 63-letnią kobietę, którzy wypłacili ze znalezionej karty bankomatowej 20 tysięcy złotych. 

Znaleźli kartę i wypłacili z niej 20 tysięcy złotych
80-letnia zorientowała się o zgubie dopiero po czasie, podczas próby realizacji transakcji w jednym ze sklepów na terenie Wałbrzycha. 45-letni mężczyzna i 63-letnia kobieta znaleźli kartę i postanowili skorzystać z okazji.
 
 
Sprawcy po zatrzymaniu przyznali się do 22-krotnej wypłaty pieniędzy z bankomatów na terenie całego miasta. Za przywłaszczenie znalezionej rzeczy, a także kradzieże z włamaniami na konto bankowe staną teraz przed sądem. Grozi im 10 lat więzienia.
 
Funkcjonariusze zdołali odzyskać 8900 złotych. Część pieniędzy złodzieje zdołali spożytkować m.in. na zakup alkoholu.

 

szl

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

policja  |   aktualności  |   wałbrzych  |   kradzież  |   karta bankomatowa  |  

Wjechali w pieszych samochodem, jednego zaatakowali maczetą

Prawie 220 tys. zł - Wałbrzych pobił swój rekord WOŚP

Wypadek na Batorego - na chodniku potrąceni piesi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij