Trzy osoby zatrzymane z narkotykami

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej na ul. Mickiewicza w Wałbrzychu mieszkańca powiatu kłodzkiego, który kierował samochodem osobowym. Okazało się, że on - jak i pasażerowie - posiadał przy sobie narkotyki.

14 marca podczas nocnej służby zainteresowanie mundurowych wzbudził jadący przez centrum naszego miasta samochód osobowy. W środku pojazdu znajdowało się dwóch mężczyzn oraz młoda kobieta. Funkcjonariusze nabrali podejrzeń, iż osoby te mogą posiadać narkotyki, dlatego postanowili zatrzymać samochód do kontroli drogowej.

 

U 46-letniego kierującego w kieszeni spodni policjanci znaleźli amfetaminę. Z kolei 38-letni pasażer zamieszkały w Polanicy-Zdroju posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyzna również miał je schowane w kieszeni spodni. Siedząca  na miejscu pasażera 22-latka – wałbrzyszanka - była natomiast w posiadaniu marihuany oraz amfetaminy. Kobieta narkotyki ukryła w podręcznej torebce.

 

Wszyscy podejrzani staną teraz przed sądem i odpowiedzą za posiadanie środków psychotropowych, bądź odurzających. Grozi im do lat 3 więzienia.
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno