Fundusz Regionu Wałbrzyskiego odznaczony Złotym Sercem

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego został odznaczony Złotym Sercem. Jest to podziękowanie za pomoc, jakiej fundusz udziela mieszkańcom Wałbrzycha. W ich imieniu serce przekazał radny Ryszard Nowak.

- Przyznaliśmy 325 Złote Serce dl Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. Patrząc na lata pracy, na to, jak Fundusz się rozwijał i rozwija – zwróciliśmy się o pomoc na takie akcje jak „Stop Narkotykom”, „Stop Przemocy”, „Wyprawka Szkolna”, czy „Wieczerza Wiglijna”. Tę rękę Pan Robert Jagła i Fundusz Regionu Wałbrzyskiego wyciągnęli i pomagają nam w realizacji. Jestem za to wdzięczny. Fundusze, które otrzymujemy, staramy się przeznaczać z myślą o dzieciach i dorosłych, którzy pozostają na wakacje w naszym mieście. - mówi radny, Ryszard Nowak.
 
 
Serduszko  wykonane przez wałbrzyskich złotników zostało przekazane też w imieniu wszystkich organizacji korzystających z pomocy Fuduszu Regionu Wałbrzyskiego. 
 
- Jesteśmy mile zaskoczeni. Dziękujemy serdecznie radzie samorządowej. Dziękujemy Panu Ryszardowi Nowakowi, jako szefowi tej rady. Dziękujemy serdecznie za to wyróżnienie. Jest to dla nas zobowiązanie. Chcemy pomagać i będziemy pomagać. Naszym zadaniem statutowym jest pracować, aby pomagać innym. Będziemy to czynili, dopóty starczy siły w naszych sercach. - mówi prezes Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, Robert Jagła. 
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno