Policja poszukuje zaginionej kobiety

Iwona Piksa odwiedziła rodzinę w Boguszowie-Gorcach i ślad po niej zaginął. Policja poszukuje 30-letniej mieszkanki Witkowa, która ostatni raz była widziana miesiąc temu.

30-letnia Iwona Piksa (mieszkanka pobliskiego Witkowa) 12 czerwca 2020 roku około godziny 15:00 odwiedziła rodzinę mieszkającą w Boguszowie-Gorcach i do tej chwili nie nawiązał z nią kontaktu. W momencie ostatniego spotkania kobieta ubrana była w bluzkę na ramiączkach w kwiaty, ciemne leginsy, a także czerwony polar ze złotym napisem. Posiadała przy sobie dowód osobisty i granatową torebkę. Z domu zabrała również rower typu damka w kolorze czarno - srebrnym. Nie posiadała telefonu komórkowego.

 

Rysopis zaginionej 30-latki:
- wzrost: 170 cm
- sylwetka szczupła
- włosy długie, kręcone (blond farbowane)
- znaków szczególnych brak
 
Wszystkich, którzy mają informację, o tym gdzie w/w kobieta może przebywać lub mogą pomóc w jej odnalezieniu, prosimy o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112, bezpośrednio w Komisariacie Policji w Boguszowie-Gorcach przy ul. Głównej 32a (tel. 47 87-57-120), bądź w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 (tel. 47 87-51-360).

 

szl

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno