Menu

Bazarek dla Schroniska zebrał prawie 8 tys zł

Licytowali fanty, zbierali przekazywane dary i dzięki temu wspomogli wałbrzyskie Schronisko a w szczególności jednego chorego pieska - Bolka.

Bazarek dla Schroniska zebrał prawie 8 tys zł

Bazarek dla wałbrzyskiego Schroniska to grupa na Facebooku założona przez panią Joannę. W ramach Bazarku licytowane były różnego rodzaju fanty przekazywane przez darczyńców. Organizatorka akcji udostępniła podsumowanie pierwszych zakupów z funduszy zebranych na Bazarku.

 

Z licytacji i darowizn udało się zebrać 6300 zł a na rzecz chorego na nowotwór Bolka 1600 zł. W porozumieniu ze Schroniskiem zakupiono już najpotrzebniejsze produkty:

 

- 3 klatki
- 6 worków po 12 kg Eukanuby gastro
- 96 puszek po 400 g Animonda Kitten
- 72 puszki po 800 g Rocco Sensitive
- 4 worki żwirku 25l
- 72 puszki po 800 g Rocco Classic
- 120 tacek po 100 g Animonda vom Fenstein
- worek 4,5 kg Royal Canin hipo dla kotów.
 
 
 
Na te zakupy przeznaczono dokładnie 3233,28 zł. Pozostała kwota będzie wykorzystana w ramach bieżących potrzeb lub nagłej sytuacji, gdy pojawi się jakiś chory zwierzak, wymagający pilnej interwencji. Dla Bolka zakupiono już specjalistyczną karmę za kwotę 1147 zł i kolejne zakupy planowane są w ramach bieżących potrzeb.
 
Organizatorka akcji podsumowała dotychczasową zbiórkę i podziękowała wszystkim zaangażowanym osobom:
 
 
Więcej informacji o Bazarku znajdziecie TUTAJ.
 
plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Sisi (19 lipca 2020 20:54)
Organizatorem jest Anna nie Joanna ????

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   schronisko  |   bazarek  |   pomoc  |   zwierzęta  |   zakupy  |  

Roman Szełemej na Ukrainie. Borysław otrzymał od Wałbrzycha agregat...

Głuszycka Strefa Aktywności Gospodarczej. Sposób na przywrócenie...

Siatkarska sobota na Hali Wałbrzyskich Mistrzów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij