Otwarcie biura WSSE w Jaworze

W Jaworze powstało zamiejscowe biuro Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W otwarciu udział wzięła minister Elżbieta Witek.

Wyświetl galerię 1/5

Zamiejscowa jednostka zajmie się koordynacją działań związanych z zagospodarowaniem terenów podstrefy Jawor - Dolnośląskiej Strefy Aktywności Gospodarczej (DSAG), w której budowana jest fabryka silników Mercedes-Benz.

 

 

- Za chwilę odbędzie się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod najnowocześniejszą fabrykę silników jaką jest Mercedes-Benz. Chciałabym przy tej okazji podziękować wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Niektórych dziwi, że ta część Jawora znalazła się w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, ale dzięki decyzji pani premier i pana premiera Morawieckiego, a także dzięki pracy prezesów WSSE zmieniono administracyjną przynależność tych terenów - mówi minister Elżbieta Witek.

Wszystkie działania, które będą tutaj podejmowane na rzecz inwestorów mają być wspierane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu.

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

W.Blicharz

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno