Targi i festyn na wałbrzyskim rynku

24 czerwca - Targi Nieruchomości i Budownictwa oraz festyn rodzinny na wałbrzyskim rynku.

Jakie jest naprawdę Śródmieście  i czy budowanie, poprawianie i upiększanie naszych domów i mieszkań może być ekologiczne i ekonomiczne zarazem? Na te pytania będzie można poszukać odpowiedzi na I Targach Nieruchomości połączonych z festynem rodzinnym – 24 czerwca w sobotę na wałbrzyskim rynku od 14.00 do 20.00.

 

– Na pierwszą taką imprezę organizowaną w Wałbrzychu zapraszamy razem z Prezydentem Romanem Szełemejem, który patronuje temu przedsięwzięciu. Wałbrzyski rynek tego dnia zapełnią stoiska biur nieruchomości i oczywiście będzie można zapoznać się z ich bogatą ofertą, ale będą też stoiska firm związanych z domem czy mieszkaniem, a zetem wszystko o remontach, ogrzewaniu, budowaniu, dekoracjach, ogrodach, balkonach – wyjaśnia organizator wydarzenia, Aldona Ziółkowska-Bielewicz.

Gdy rodzice będą zapoznawali się z ofertą, najmłodsi będą mogli bawić się na dmuchańcach, budować miasto z ogromnych klocków, próbować swoich sił na warsztatach robienia zabawek ekologicznych  lub na warsztatach ceramicznych. Będą też bańki mydlane, malowanie buzi, pokaz i warsztaty żonglerów.

 

– Wałbrzyskie Śródmieście to miejsce, które idealnie nadaje się do zamieszkania. W czasie targów połączonych z festynem spróbujemy pokazać, że tak jest w rzeczywistości. Argumentów mamy całe mnóstwo. Zaprezentują się szkoły z tej dzielnicy, instytucje kultury, które są właśnie tu zlokalizowane. Pojawiają się w Śródmieściu nowe restauracje, kawiarnie i to także chcemy pokazać. Nie zapominajmy również o położeniu tej dzielnicy, to wyjątkowo zielone miejsce, z Parkiem Sobieskiego w sercu miasta – dodaje Aldona Ziółkowska-Bielewicz.

 

Na scenie wystąpią zespoły z WOK, tancerze i wokaliści. Będzie okazja do wysłuchania koncertu, który wykonają muzycy Filharmonii Sudeckiej, zatańczenia Zumby oraz poznania talentów wałbrzyskich uczniów.

 

 

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

 

wb

foto:użyczone
 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno