Okradł własnego dziadka

Funkcjonariusze z Boguszowa-Gorc zatrzymali 17-latka, który ukradł swojemu 70-letniemu dziadkowi pieniądze. W sumie wartość utraconej gotówki wyniosła 2600 złotych. Podczas prowadzonych czynności policjanci odzyskali dużą część utraconego mienia.

W miniony wtorek dyżurny Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach został powiadomiony przez 70-letniego mieszkańca tej miejscowości, że jego 17-letni wnuczek zabrał w tym dniu z mieszkania należące do pokrzywdzonego pieniądze. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze, którzy w toku wykonanych czynności już po kilkudziesięciu minutach zatrzymali młodocianego przestępcę. Wnuczek ostatecznie trafił do policyjnego aresztu.
 
Z zebranych przez mundurowych informacji wynikało, że 17-latek zabrał swojemu dziadkowi 2,6 tys złotych. Dalsze działania mundurowych doprowadziły do odzyskania części skradzionego mienia, tj. 1400 złotych. 17-latek usłyszał już zarzut kradzieży i odpowie teraz przed sądem. Młodemu mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno