Chciała podpalić dystrybutor na stacji benzynowej

W ręce bielawskiej policji wpadła 41-latka, która chciała podpalić dystrybutor na stacji benzynowej. Kobiecie grozi nawet 10 lat więzienia. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Funkcjonariusze ustalili, że kobieta w średnim wieku podeszła do dystrybutora paliwa i puszczając paliwo próbowała je podpalić. Do tragedii nie doszło dzięki reakcji jednego z klientów, który wyrwał kobiecie pistolet od dystrybutora oraz zabrał zapalniczkę.

 

Kobieta korzystając z zamieszania uciekła z miejsca zdarzenia. Policjanci na podstawie monitoringu oraz  zebranych materiałów ustalili, że może to być 41-letnia mieszkanka Bielawy. Dwa dni później podejrzewana została zatrzymana. Badanie alkomatem wykazało, że miała w organizmie 2,14 promila alkoholu.

 

Kobieta trafiła do policyjnego aresztu i usłyszała już zarzut usiłowania sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa zagrażającego życiu lub zdrowiu wielu osób. Grozi jej do 10 lat więzienia.

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

W.Blicharz

foto:walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno