Kolejne porcje narkotyków trafiły do policyjnego depozytu

Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych. Funkcjonariusze w mieszkaniu 23-latka zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę oraz tabletki ekstazy. Teraz o losie mężczyzny zdecyduje Sąd.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach  prowadząc na terenie miasta Świebodzice działania przeciwko przestępczości narkotykowej,  w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 23-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych. 
 
W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili w pokoju w plecaku woreczki strunowe z zawartością białego proszku, suszu w kolorze szaro-zielonym oraz 3 tabletek koloru jasnozielonego. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczona biała substancja to amfetamina,  susz szaro-zielony to marihuana, a zabezpieczone tabletki to tabletki ekstazy.  
 
Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast 23-latek do policyjnego aresztu. Mieszkaniec powiatu świdnickiego w sprawie usłyszał  już zarzuty, teraz Sąd zdecyduje o jego dalszym losie.
 
Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
 
opr.plr
foto; KPP w Świdnicy
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno