Rzuciła butelką, trafiła w samochód

27-letnia wałbrzyszanka trafiła w ręce policjantów pierwszego komisariatu, po tym jak dokonała uszkodzenia zaparkowanego przy ul. Michałowskiego w Wałbrzychu samochodu osobowego. Kobieta, która w momencie interwencji miała blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie, dodatkowo odpowie przed sądem za znieważenie funkcjonariuszy.

Policjanci Komisariatu Policji I w Wałbrzychu otrzymali informację o zniszczeniu dwóch elementów samochodu osobowego w dzielnicy Piaskowa Góra. W trakcie wykonywanych czynności mundurowi ustalili, że kobieta mieszkająca w budynku obok wyrzuciła butelkę z balkonu na 8 piętrze, uszkadzając tym samym drzwi i błotnik pojazdu.
 
 
Zatrzymana 27-latka w momencie zdarzenia znajdowała się w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że miała blisko 2,5 promila tej substancji w organizmie. Kobieta nie była w stanie wytłumaczyć, dlaczego rzuciła butelką w samochód. Podczas samej interwencji natomiast wielokrotnie kierowała słowa wulgarne w kierunku policjantów.
 

Teraz 27-latka odpowie przed sądem. Za zniszczenie mienia oraz znieważenie funkcjonariuszy grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

opr.plr

foto: KPP w Wałbrzychu

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno