Menu

Sprawcy napadu poszukiwani

W regionie trwają poszukiwania dwóch mężczyzn, którzy napadli na pracownicę kantoru w Bielawie. Mimo brawurowo przeprowadzonej akcji łupem sprawców padło zaledwie 150 zł. Okradziona kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Sprawcy napadu poszukiwani
Do zdarzenia doszło dziś około godziny 9:00 przy ul. Wolności w Bielawie. 56-letnia pracownica kantoru została napadnięta przez zamaskowanego mężczyznę.
 
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawców było dwóch, ale jeden pozostawał w pojeździe. Drugi, ubrany na czarno z zamaskowaną twarzą, wywrócił pokrzywdzoną a z jej samochodu ukradł torebkę z dokumentami, rzeczami osobistymi i pieniędzmi w kwocie około 150 zł - relacjonuje rzecznik dzierżoniowskiej policji kom. Marcin Ząbek.
 
Wielce prawdopodobne, że łupem mężczyzn miało paść więcej pieniędzy, ale pracownica kantoru miała przy sobie tylko własne środki. Sprawcy odjechali w nieznanym kierunku, dlatego policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które są w stanie namierzyć poszukiwany pojazd.
 
 
- Sprawcy poruszali się samochodem typu sedan koloru ciemnozielonego. Najprawdopodobniej był to Opel Astra II. Numery rejestracyjne rozpoczynały się od wyróżnika DTR - mówi Marcin Ząbek.
 
Wszyscy świadkowie i osoby mogące pomóc w namierzeniu sprawców proszeni są o kontakt z komisariatem policji w Bielawie lub najbliższą jednostką policji.
 
plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

miki (28 lipca 2020 15:33)
Cytuję użytkownika: Duńczyk
szopenfeldziaże jak powiedział by H.K
... nie odróżnili by ustnika od tłumika ..
Red (28 lipca 2020 15:07)
Fliper milicjanci robota jest dla ciebie leć do Bielawy może nagrodę jakoś dostaniesz
Duńczyk (28 lipca 2020 13:30)
szopenfeldziaże jak powiedział by H.K

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Bielawa  |   Dzierżoniów  |   napad  |   ucieczka  |   sprawcy  |   złodzieje  |   poszukiwania  |  

Górnik wygrywa z Kotwicą Kołobrzeg

Trzy osoby nie żyją. Tragiczny wypadek pod Dzierżoniowem

Nocny pościg zakończony w lesie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij