Sprawcy napadu poszukiwani

W regionie trwają poszukiwania dwóch mężczyzn, którzy napadli na pracownicę kantoru w Bielawie. Mimo brawurowo przeprowadzonej akcji łupem sprawców padło zaledwie 150 zł. Okradziona kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 9:00 przy ul. Wolności w Bielawie. 56-letnia pracownica kantoru została napadnięta przez zamaskowanego mężczyznę.
 
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawców było dwóch, ale jeden pozostawał w pojeździe. Drugi, ubrany na czarno z zamaskowaną twarzą, wywrócił pokrzywdzoną a z jej samochodu ukradł torebkę z dokumentami, rzeczami osobistymi i pieniędzmi w kwocie około 150 zł - relacjonuje rzecznik dzierżoniowskiej policji kom. Marcin Ząbek.
 
Wielce prawdopodobne, że łupem mężczyzn miało paść więcej pieniędzy, ale pracownica kantoru miała przy sobie tylko własne środki. Sprawcy odjechali w nieznanym kierunku, dlatego policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które są w stanie namierzyć poszukiwany pojazd.
 
- Sprawcy poruszali się samochodem typu sedan koloru ciemnozielonego. Najprawdopodobniej był to Opel Astra II. Numery rejestracyjne rozpoczynały się od wyróżnika DTR - mówi Marcin Ząbek.
 
Wszyscy świadkowie i osoby mogące pomóc w namierzeniu sprawców proszeni są o kontakt z komisariatem policji w Bielawie lub najbliższą jednostką policji.
 
plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno