Menu

Uwaga kierowcy - zmiana organizacji ruchu na ul. Kolejowej

Jak informuje główny wykonawca Obwodnicy Zachodniej Wałbrzycha, firma Budimex, w okolicy Komendy Miejskiej Policji wkrótce nastąpi zmiana organizacji ruchu.

Uwaga kierowcy - zmiana organizacji ruchu na ul. Kolejowej
Jak informuje Budimex:
Od dnia 05.08.2020 r. zostanie tymczasowo zlikwidowane skrzyżowanie o ruchu okrężnym (rondo) znajdujące się przy ul. Kolejowej i ul. Mazowieckiej. Obowiązujące od tego terminu zasady ruchu przedstawione są na załączonym projekcie. Zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywała na czas prowadzonych w tym miejscu prac przezbrojeniowych. Przypominamy, aby zawsze zwracać uwagę na oznakowanie pionowe i poziome!
 
 
 
opr.plr
foto: użyczone / obwodnicawalbrzycha.pl / Budimex
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

***** *** (1 sierpnia 2020 7:55)
PiS-iorom Zawsze coś nie pasuje . Mapka czytelna nic dodać nic ująć.
Ale jaja Ale jaja (1 sierpnia 2020 3:46)
Typowy peowski POrządek.
Strażnik (31 lipca 2020 19:53)
Cytuję użytkownika: Pilot
Zamknijcie wszystkie ulice PO co tu wyjeżdżać. Samo gówno, TRZA wyjechać do stolicy rt Czajki.Tam strefa relaksu ,podziemne i nad ziemne parkingi.Trza to zobaczyć.
Leczyć was trzeba. Siłą.
Krzysztof (31 lipca 2020 10:10)
och polaczki nic nie umiecie tylko krytykować prawdziwy wałbrzyszanin tylko popatrzy i wie o co chodzi no ale trzeba trochę inteligencji ale o to niektórym trudno
Miejscowy (30 lipca 2020 21:37)
Cytuję użytkownika: Przyjezdny
Czy tak trudno było jeszcze opisać nazwy ulic aby było można lepiej się zorientować w BAZGRANINACH Projektowych
W samej rzeczy. Gdzie dojazd do ul Browarnej?
Tej (30 lipca 2020 21:28)
Te poroz....pierdalane plastykowe słupki, znaki wycelowane Bóg wie w którą stronę nazywacie oznakowaniem??? Q..wa w Niemczech, Austrii potrafią zrobić to porządnie a w tym gównianym państwie z kartonu wszystko byle jak.
Pilot (30 lipca 2020 20:06)
Zamknijcie wszystkie ulice PO co tu wyjeżdżać. Samo gówno, TRZA wyjechać do stolicy rt Czajki.Tam strefa relaksu ,podziemne i nad ziemne parkingi.Trza to zobaczyć.
Adi85 (30 lipca 2020 19:23)
Niech jeszcze te zarośla przy tym rondzie ktoś wykosi. Wjeżdżając na rondo nie widać aut, które już się na nim znajdują. To wstyd, że w tak ruchliwym miejscu pobocze jest tak zarośnięte. To stwarza niebezpieczeństwo.
Przyjezdny (30 lipca 2020 17:07)
Czy tak trudno było jeszcze opisać nazwy ulic aby było można lepiej się zorientować w BAZGRANINACH Projektowych

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   obwodnica  |   budowa  |   zmiana organizacji ruchu  |   kolejowa  |   rondo  |  

Budowa Lokalnego Centrum Biznesu WSSE w Jaworzynie Śląskiej...

Poranek z promilami

Wałbrzych — miasto bez dworca autobusowego

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij