Komendant z ''Jedynki'' odchodzi na emeryturę

Zmiany w dowództwie Komisariatu Policji I w Wałbrzychu. Na emeryturę odszedł mł. insp. Adam Błaszak. 

W Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu odbyła się uroczysta odprawa kadry kierowniczej, w związku z odejściem na emeryturę młodszego inspektora Adama Błaszaka. Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu - komisarz Krzysztof Lewandowski, jego I Zastępca - podinspektor Rafał Siczek oraz Zastępca - młodszy inspektor Mariusz Kucharczyk podziękowali Komendantowi Komisariatu Policji I w Wałbrzychu za wieloletnią i owocną służbę, sprawne dowodzenie komisariatem i życzyli dalszych sukcesów w życiu.
 
Na pożegnanie młodszy inspektor Adam Błaszak otrzymał z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu komisarza Krzysztofa Lewandowskiego pamiątkową statuetkę z dedykacją od koleżanek i kolegów w podziękowaniu za wieloletnią służbę.
 
 
Przypomnijmy, że młodszy inspektor Adam Błaszak wstąpił do Policji w 1990 roku. Swoją przygodę z mundurem rozpoczynał w plutonie patrolowym wałbrzyskiej komendy. Dziewięć lat później przeniósł się do Komisariatu Policji I w Wałbrzychu, gdzie pracował do momentu odejścia na emeryturę. W 2000 roku został Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego, a od 2006 roku do marca 2010 roku pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Komendanta tego komisariatu. Od kwietnia 2010 roku, nieprzerwanie do czasu odejścia na emeryturę, był Komendantem tej jednostki. W 2007 roku młodszy inspektor Adam Błaszak otrzymał Brązowy „Krzyż Zasługi”, a w 2014 roku został odznaczony Srebrnym Medalem „Za długoletnią służbę”. 
 
Od sierpnia obowiązki Komendanta Komisariatu Policji I w Wałbrzychu przejmie dotychczasowy zastępca podinspektor Waldemar Fechner.
 
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno