Przebiegł 100 km dla Miłosza (FOTO)

12 godzin, 42 minuty i 13 sekund potrzebował Krystian Włodarczyk na pokonanie dystansu 100 km z Wałbrzycha do Kościelnik Dolnych, czyli do domu Miłosza, dla którego zbiera fundusze na leczenie i rehabilitację.

Wyświetl galerię 1/12

Słowa podziękowania od Krystiana, który regeneruje się po sporym wysiłku:

 

Dziękuję Wam, za te wszystkie miłe słowa i wsparcie. Dziękuję, że byliście ze mną i z moją Niuśką przez cały dystans. Ogromne brawa dla Was, Jesteście NIESAMOWICI.
 
Dziękuję mojej Rodzince za support na trasie
 
 
Nina, przede wszystkim szacun za pokonanie dystansu na rowerze, podziękowania za wsparcie i motywację. Za to, że byłaś ze mną i nie pozwoliłaś mi się poddać.  Jesteś NIEZNISZCZALNA! Kocham Cię!
 
Tata, operator mapy papierowej, kierownik logistyki. Na każdym przepaku próbował zabrać Niuśce rower i jechać ze mną. Dziękuję, że byłeś z nami na trasie.
 
Ciocia Ewa, operator kamery i redaktorka naczelna. Na przepakach musiałem kombinować, żeby uchronić się przed mierzenim tętna. Dziękuję za obecność i zaangażowanie.
 
Siostra Magda, kierowca rajdowy białej strzały i operator drona. Przyszła Reżyserka - nie mogę się doczekać filmu. Dziękuję za możliwość przepaków, obecność i wsparcie.
 
Dziękuję w imieniu swoim jak i Miłoszka Wszystkim osobom, które wsparli finansowo akcję. Jesteście Wspaniali! Oczywiście zachęcam do dalszego pomagania!
 
DOLNOŚLĄSKA FUNDACJA ROZWOJU OCHRONY ZDROWIA
Konto dla darowizn – 45 1240 1994 1111 0000 2495 6839 w treści przelewu ‘’PAPUŻKA’’
 1% podatku – KRS 00 000 50135 cel szczegółowy ‘’PAPUŻKA’’
 
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno