Policjant komisariatu I wyróżniony za uratowanie życia

Policjant pierwszego komisariatu – sierż szt. Paweł Głębocki - odebrał wczoraj z rąk I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu podinsp. Rafała Siczka list gratulacyjny wystosowany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Dariusza Wesołowskiego. 

Funkcjonariusz w marcu tego roku uratował życie 75-letniemu mężczyźnie, który bez funkcji życiowych leżał na chodniku przy ul. Dunikowskiego w Wałbrzychu.  Z okazji 101. rocznicy Święta Policji, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji wyróżnił sierż. szt. Pawła Głębockiego nagrodą pieniężną w wysokości 5 tysięcy złotych.

 

Podpinsp. Rafał Siczek podkreślił, że  doświadczenie, fachowość i zdecydowanie w działaniu przyczyniły się bezpośrednio do uratowania życia mężczyzny i przekazał list gratulacyjny wystosowany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, w którym czytamy:

 

"Pragnę złożyć Panu serdeczne podziękowania za okazywany profesjonalizm, dbałość o terminowe i efektywne realizowanie obowiązków służbowych, zapewniające uzyskiwanie wysokich wyników w pracy. Pana służba jest wyrazem szczególnego zaangażowania, wpływa korzystnie na kształtowanie wizerunku Policji w społeczeństwie. Pana postawa, wiedza i doświadczenie zawodowe zasługują na szczególne uznanie oraz bezpośrednio przekładają się na podniesienie poziomu służby, pracy jednostek i komórek organizacyjnych garnizonu dolnośląskiego Policji

 

Z okazji obchodów 101. rocznicy Święta Policji Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Wyróżnił Pana nagrodą pieniężną w wysokości 5000 zł. Mam nadzieję, że dotychczasowa służba dostarcza Panu wiele osobistej satysfakcji, jak również poczucia dobrze spełnionego obowiązku. Życzę wielu dalszych osiągnięć zawodowych oraz wszelkiej pomyślności w pracy i w życiu prywatnym.”

szl

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno