Kolejny weekend pod znakiem tenisa ziemnego
Miniony weekend nie mógł się obyć bez tenisistów KT Szczawno-Zdrój, którzy rywalizowali w kategoriach Skrzat i Młodzik. W rolach głównych tym razem wystąpili Pola Rosiak, Gabriel Wójcicki oraz Zuzanna Żygadło.
Wyświetl galerię 1/2
W imprezie kategorii do 12 lat świetnie spisała się Pola Rosiak, która wraz z Emmą Palus z Wrocławia zajęła 3. miejsce w zmaganiach deblistów Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego. Również w tej samej kategorii, ale w zawodach wyższej rangi (Super Seria) w Łęczycy wystąpił najwyżej sklasyfikowany szczawieński Skrzat - Gabriel Wójcicki. W singlu Gabryś dotarł do II rundy, ale w deblu grając w parze z Jędrzejem Chęclewskim z Poznania zajął 3. miejsce. Kolejne dobre wiadomości dotarły do nas z Warszawy, gdzie w turnieju młodzików wystąpiła Zuzanna Żygadło. Nasza tenisistka dotarła do finału singla oraz debla zdobywając dwa cenne srebrne krążki.
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno