Pijani, próbowali stawiać pomnik na cmentarzu

Pijani pracownicy jednego z zakładów pogrzebowych w Kamiennej Górze dosłownie wypadli z samochodu na cmentarzu przy ulicy Katowickiej – relacjonują świadkowie zdarzenia – Ledwo stojąc na nogach, usiłowali nieść płytę nagrobną. Uszkodzili nią inne nagrobki.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę 1 sierpnia około godziny 19:00. Mieszkańcy zauważyli na cmentarzu komunalnym przy ul. Katowickiej w Kamiennej Góze dziwnie jadącego nissana jednego z zakładów pogrzebowych. Gdy pojazd w końcu się zatrzymał, z trudem opuściło go kilku mężczyzn.
 
– Byli kompletnie pijani – relacjonują świadkowie. – Próbowali nieść płytę nagrobka, ale w tym stanie upojenia zupełnie nie mogli poradzić sobie z tym zadaniem. Uszkodzili po drodze kilka innych grobów.
 
Mieszkańcy miasta uwiecznili na filmie to zdarzenie i powiadomili policję. W tym czasie jednak mężczyzna, który kierował nissanem, zdążył wyjść z cmentarza.
 
– Policjanci szybko odnaleźli 43-latka na terenie zakładu pracy, gdzie pił alkohol – mówi mł. asp. Paulina Basta, oficer prasowy KPP w Kamiennej Górze. – W wydychanym powietrzu miał ponad 3 promile alkoholu.
 
Mężczyzna trafił do policyjnej celi, gdzie trzeźwiał. Kiedy to się udało, usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Do winy się nie przyznał.
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno