Medale karateków Klubu Karate Full Contact Wałbrzych
Szklarska Poręba gościła uczestników międzynarodowego turnieju Biały Lew Cup 2017. W imprezie wzięło udział sześciu zawodników Klubu Karate Full Contact Wałbrzych, którzy czterokrotnie stawali na podium zawodów.
Wyświetl galerię 1/2
Z udziałem 180 zawodników z Polski oraz Czech w Szklarskiej Porębie odbył się turniej Biały Lew Cup 2017 w ramach Dolnośląskiej Ligi Karate Shinkyokushin. Jedną z gwiazd zawodów był sensei Konrad Kozubowski, który jest multimedalistą Mistrzostw Europy w Karate Shinkyokushin w konkurencji Kumite i Kata. Ponadto Kozubowski jest aktualnym reprezentantem Europy i Polski w lipcowych Mistrzostwach Światach wagowych w Kazachstanie.
 
Nasze oczy skierowane były przede wszystkim jednak na wałbrzyszan, spośród których szczególnie udanie wypadli Alicja Baranowska oraz Michał Kaźmierczak. Nieco gorzej poszło Krystianowi Rasiowi, który mógł się pokusić o 3. miejsce, jednak ostatecznie musiał się pogodzić z pozycją poza podium. Pozostali nasi reprezentanci, a więc Justyna Milewska oraz Oliwier Lipiński, mimo zaciekłych pojedynków przegrali przez wskazania sędziów. Warto przy tej okazji dodać, iż sędzią głównym turnieju był Shihan Jacek Baranowski 5 Dan WKO Branch Chief z Klubu Karate Full Contact Wałbrzych.
 
Miejsca medalowe wałbrzyszan
Kata:
Alicja Baranowska - 1. miejsce
Michał Kaźmierczak - 1. miejsce
 
Kumite:
Alicja Baranowska - 2. miejsce
Szymon Pomjan - 2. miejsce
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno