Jedlina-Zdrój zaprasza na lato w mieście

Młodzież i dzieci pozostające w mieście mogą swoją energię spożytkować przede wszystkim na kompleksie Active, gdzie znajduje się stadion sportowy, Skatepark, pumptrack, Orlik, a także plac zabaw dla dzieci.

Za nami półmetek wakacji – innych niż zwykle z uwagi na obecną pandemię koronawirusa. Niestety nie odbyły się znane jedlińskie imprezy jak Festiwal Zupy, Międzynarodowy Festiwal Petanque, Festiwal kawy i ciasta, ani Strefa Sztuki. 7 Półmaraton Górski w tym roku ma charakter indywidualny, o czym piszą organizatorzy na swojej stronie internetowej.
 
Na szczęście po deszczowym lipcu mamy dobre prognozy na sierpień.  To dobry sygnał dla aktywnych. Młodzież i dzieci pozostające w mieście mogą swoją energię spożytkować przede wszystkim na kompleksie Active, gdzie znajduje się stadion sportowy, Skatepark,  pumptrack, Orlik, a także plac zabaw dla dzieci.
 
Inną forma spędzania wolnego czasu są liczne trasy turystyczne. Nieustannym powodzeniem cieszy się wieża na górze Borowej, z której rozciąga się panorama całych Sudetów środkowych, Karkonoszy,  a przy dobrej widoczności dostrzeżemy nawet Sky Tower we Wrocławiu.
 
Dla  „leniuchów”, i nie tylko, w samym centrum miasta dostępna jest również wieża widokowa kościoła przy ul. Jana Pawła II. Wejście jest bezpłatne -  warto więc zobaczyć nasz piękną Jedlinę-Zdrój z czterech stron świata.
 
Dla chcących poczuć większą dawkę adrenaliny polecamy Park Aktywności. Tu działa tor saneczkowy, Park linowy z czterema trasami, wieża wspinaczkowa.  W pobliżu znajdują się punkty gastronomiczne, w których można uzupełnić spalone kalorie.
 
inf. prasowa
szl
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno