Czy Wałbrzych potrzebuje otwartego skateparku?(DYSKUSJA)

Czy w Wałbrzychu potrzebny jest otwarty skatepark? Według internauty Marcina H., który utworzył w serwisie AVAAZ.org petycję do Romana Szełemeja, jest on wręcz niezbędny. 

- Proszę o podpisanie się na petycji w zwiazku z budową skateparku w Wałbrzychu ponieważ jak na stosunkowo duże miasto posiadamy jedynie jeden skatepark który jest płatny na godziny do tego są ograniczenia wstępu .W Wałbrzychu z dnia na dzień na ulicach pojawia się coraz  więcej osób zainteresowanych skateboardingiem hulajnogami lub innymi sportami związanymi z tematyką skateparku, lecz nie mamy gdzie rozwijać swojej pasji. otwarty skatepark napewno pozytywnie wpłynałby na ocenę miasta dla przyjezdnych jak i obniżyłby ilość ludzi ryzykujących mandat lub wypadek jeżdżących po mieście. Proszę o podpisanie petycji I udzielenie szansy na rozwój sportów zyskujących popularność w całej Polsce  jak i spopularyzowanie tych sportów w Wałbrzychu(pis.org) - czytamy w petycji

 

Wpis utworzony został kilka dni temu. Do tej pory pod tym pomysłem podpisało się 387 z 500 wymaganych osób. 

 

W Wałbrzychu otwartego skateparku obecnie nie ma. Jedyny, dostępny dla młodzieży  skatepark znajduje się przy ulicy Topolowej 17k na Piaskowej Górze. 

 

Najbliższe otwarte obiekty są w Świdnicy oraz Głuszycy. Oba cieszą się ogromnym zainteresowaniem. 

 

Jesteśmy ciekawi waszych opinii

 

LINK DO PETYCJI ZNAJDZIECIE TUTAJ.

 

szl

foto: pixabay

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno