Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza na Bluesowy Wałbrzych
„Wałbrzyska Wiosna Bluesowa” to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury po raz trzeci. 
W tym roku, wyjątkowo jesienią, gościć będziemy: Silver Heads 18, Robert Cichy, Second Line. Bluesowa uczta w Wałbrzychu, w Starej Kopalni już 25 września 2020 roku o godz. 18.oo. Będzie bezpiecznie!
 
Dwie pierwsze edycje święta bluesa w naszym mieście cieszyły się ogromnym zainteresowaniem nie tylko ze strony fanów tego nurtu muzyki. Blues w swojej bogatej historii wykształcił mnogość stylów i regionalnych odmian. Tak będzie i tym razem…
Bilety: 70 zł (przedsprzedaż), 100 zł (w dniu koncertu), do nabycia na bilety.wok.walbrzych.pl. W cenie biletu poczęstunek.
 
Tegoroczni goście:
 
Robert Cichy – gitarzysta, wokalista, kompozytor i producent, swój ślad zostawił na ponad 60 albumach polskich wykonawców, z czego wiele pokryło się złotem czy platyną w 2020 roku.
Second Line - na rynku muzycznym od wielu lat, liderem jest wrocławski muzyk sesyjny, gitarzysta, pedagog muzyczny Marek Waszczyński. W 2018 r. do zespołu dołączyła mieszkająca we Wrocławiu brytyjska wokalistka Adeama Walkowiak, wnosząc do muzyki Second Line wielką energię i bluesowo-soulowy feeling. Obok Adeamy i Marka Waszczyńskiego Second Line tworzą: Marek Błaszczyk,  Paweł Ostrowski, Tomasz Dura.
SILVER HEADS 18 - trzon stanowią muzycy znanego wałbrzyskiego zespołu PLUS 50 (15 lat istnienia), do których dołączył wokalista i frontman Electric Roosters. Skład: Wiesław Hermanowicz, Dariusz  Fila, Jerzy Hic, Robert Piotrowski, Jerzy Borowski, Jacek Szabliński.
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno