Menu

Rosjanie twierdzą, że mają szczepionkę

Jak informuje portal wp.pl - Prezydent Rosji, Władmimir Putin ogłosił rejestrację pierwszej szczepionki na COVID 19.

 

Rosjanie twierdzą, że mają szczepionkę

Jak informuje wp.pl - O ile mi wiadomo, dziś rano po raz pierwszy na świecie zarejestrowano szczepionkę przeciwko nowemu koronawirusowi - słowa Władimira Putina cytuje agencja Interfax. - Choć wiem, że działa dość skutecznie, tworzy stabilną odporność i, powtórzę, przeszła wszystkie niezbędne testy - mówi Putin

 

 

red

foto: ilustracyjne

redakcja@Walbrzych24.com

Komentarze

Starszy księgowy (13 sierpnia 2020 2:01)
Cytuję użytkownika: wal
"Jak informuje wp.pl..." Czyli jesteście już oficjalnie tubą propagandową tego medium. Stąd pewnie stali goście tj. Siemoniak i Smieszek. Gardzę wszystkimi pracownikami (bo nie dziennikarzami) tej tuby propagandowej PO. Dlaczego brak jest informacji choćby nt.kondycji finansowej Aqua
Większość mediów w Polsce jest "wolna", "niezależna" i "demokratyczna". Chociaż w porównaniu do Onetu, można tutaj sobie podyskutować co nam się podoba w artykułach :-)
wal (11 sierpnia 2020 19:46)
"Jak informuje wp.pl..." Czyli jesteście już oficjalnie tubą propagandową tego medium. Stąd pewnie stali goście tj. Siemoniak i Smieszek. Gardzę wszystkimi pracownikami (bo nie dziennikarzami) tej tuby propagandowej PO. Dlaczego brak jest informacji choćby nt.kondycji finansowej Aqua

Dodaj komentarz

VI fala koronawirusa wyhamowała

Czy wrócą maseczki ?

Prawie 20 tysięcy zakażeń w tydzień

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij