Nabór pomysłów na rozwój lokalny. Do wydania 10 mln euro

Rozpoczął się nabór wniosków z pomysłami na projekty rozwojowe dla Wałbrzycha na lata 2020-2025. Do rozdysponowania jest 10 mln euro. 

- Obecnie trwają wytężone prace nad przygotowaniem Planu Rozwoju Lokalnego i Planu Rozwoju Instytucjonalnego Wałbrzycha na lata 2020-2025. Po wypracowaniu analizy SWOT, misji, wizji oraz celów strategicznych naszego miasta, przystępujemy do kolejnego etapu polegającym na ZEBRANIU POMYSŁÓW na projekty, które przyczynią się do rozwoju lokalnego oraz instytucjonalnego Wałbrzycha. Zapraszamy do zgłaszania swoich pomysłów poprzez wypełnienie formularza on-line - czytamy na stronie Urzędu Miejskiego 

 

Część przedsięwzięć, które ostatecznie znajdą się w w/w planach, zostanie zgłoszona do dofinansowania na okres ok. 3-letni z tzw. funduszy norweskich, natomiast dla pozostałych również będą poszukiwane źródła finansowania.
 
Pomysły mogą być:
  • inwestycyjne i/lub
  • nieinwestycyjne (m.in. opracowanie dokumentacji, analiz, diagnoz, strategii, itp., szkolenia, doradztwo, koszty wynagrodzeń, koszty bieżące, itd.)

Łącznie do dyspozycji jest 10 mln euro (6 mln na projekty inwestycyjne, 4 mln na nieinwestycyjne). Nie są określone maksymalne i minimalne wartości zgłaszanych projektów. Preferowane są projekty partnerskie.

 

Propozycje przedsięwzięć można zgłaszać do dnia 21 sierpnia 2020 r

 

KARTĘ ZGŁOSZENIA WYPEŁNISZ TUTAJ

 

szl

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno