Menu

Nowy skrzydłowy Minersów

Do drużyny Miners Krause Wałbrzych dołączył doświadczony zawodnik z Wrocławia Tomasz Soska.

Nowy skrzydłowy Minersów

Soska grał w barwach wrocławskich drużyn Devils i Outlaws. Z tą drugą odnosił największe sukcesy. Teraz zasili szeregi wałbrzyskich Minersów.

 

- Chcę pokazać się z jak najlepszej strony i pomóc drużynie dojść do finału Drugiej Ligi. W formacji ataku jest kilku zawodników z którymi zaczynałem przygodę z futbolem. Ręczę za nich i za siebie, wiem że będzie o nas głośno podczas sezonu. Mamy mocny atak, a gdy każdy da z siebie maxa, osiągniemy wielkie wyniki - mówi nowy skrzydłowy Minersów Tomasz Soska.

 

- Tomek to świetny i bardzo doświadczony zawodnik, ma na swoim koncie aż 8 sezonów. Wie doskonale jak grać, aby zdobywać punkty i wygrywać. Jest wysoki, fizyczny, zwrotny, świetnie łapie i niesamowicie walczy o piłkę w powietrzu. Wraz z Patrykiem Matkowskim stanowić będą o sile naszych akcji podaniowych. Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę ten duet na Stadionie przy ul Ratuszowej - komentuje Trener Główny Paweł Sołtysiak. 

 

 

Z ostatnich informacji przekazanych przez Ligę Futbolu Amerykańskiego wynika, że tegoroczne rozgrywki ligowe w zmodyfikowanej z podowu pandemii formule wystartują 29 sierpnia. 

 

plr

foto: Miners Krause Wałbrzych

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

kilof (19 sierpnia 2020 20:23)
kiedy będą mecze. Już czekam. fajny sport

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   miners  |   futbol amerykański  |   LFA  |   nowy zawodnik  |   skrzydłowy  |   tomasz soska  |  

Prawie 220 tys. zł - Wałbrzych pobił swój rekord WOŚP

Rekordowa aukcja na Gali Ambasadorów

Górnik ''przegonił'' Dziki z Warszawy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij