Menu

130 osób wyleczonych z Covid-19. To drugi, najlepszy wynik od początku pandemii.

Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski poinformował o 130 kolejnych osobach, które zostały wyleczone z koronawirusa. 

130 osób wyleczonych z Covid-19. To drugi, najlepszy wynik od początku pandemii.

- Szanowni Panstwo, informujemy, że na terenie wojewodztwa dolnośląskiego wśród osób, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem jest 130 kolejnych osób, których ponowne wyniki testu laboratoryjnego okazały sie negatywne. Oznacza to, że pacjenci są zdrowi.

 

Są to: 6 dzieci, 56 kobiet (20 młodych, 19 w średnim wieku, 2 starsze, 15 w wieku z grupy ryzyka) oraz 68 meżczyzn (29 młodych, 24 w średnim wieku, 2 starszych, 13 w wieku z grupy ryzyka).

 

 

W sumie liczba osób wyleczonych z COVID-19 w wojewodztwie dolnośląskim: 3331.

 

szl

foto: archwium

redakcja@walbrzych24.com 

Komentarze

Scot (8 września 2020 17:56)
Cytuję użytkownika: Starszy księgowy
Zadłużona Polska o kolejne kilkaset miliardów złotych na walkę z fikcyjną pandemią. To jest przekręt na skalę światową. Co robi policja, prokuratura?
Nie masz pojęcia co piszesz. Ile kasy dostali rzadziciele za wprowadzenie paniki to pojęcia nie masz
ADA (8 września 2020 9:12)
Trzy osoby pracujące w podwrocławskiej fabryce wędlin Tarczyński zakażone koronawirusem.
Starszy księgowy (8 września 2020 2:47)
Zadłużona Polska o kolejne kilkaset miliardów złotych na walkę z fikcyjną pandemią. To jest przekręt na skalę światową. Co robi policja, prokuratura?
Scot (7 września 2020 20:09)
Toż to cud, nie ma lekarstwa, a smiercionośny wirus wyleczony. Pewnie maseczki leczą. A może nowy minister przez tv jak niegdyś Pan Zbigniew N.?

Dodaj komentarz

covid  |   dolnyslask  |   jaroslaw obremski  |   ozdrowiency  |  

Grypa w natarciu, rekordowo niska liczba szczepień

2,2 tysiaca zakażeń koronawirusem w tydzień

Pierwszy raport covidowy w 2023 roku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij