Menu

75-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej z Boguszowa-Gorc(FOTO)

Ochotnicza Straż Pożarna Boguszów-Gorce świętowała jubileusz 75-lecia swojego istnienia. Na najwyżej położonym rynku w Polsce tłumnie zebrali się lokalni przedstawiciele władz oraz strażacy, którym podziękowano za ciężką i ofiarną pracę. 

75-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej z Boguszowa-Gorc(FOTO)

Od 75 lat boguszowska Ochotnicza Straż Pożarna tworzy doskonale działający organizm. Każdy druh jednostki pracuje codziennie nad tym, żeby mieszkańcy czuli się bezpiecznie. W dniu jubileuszu, 75-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Boguszowie, przekazano wiele gratulacji, podziękowań i najlepszych życzeń.

 

Uroczyste obchody rozpoczęto mszą świętą w Kościele Rzymskokatolickim Pw. Św. Trójcy.

 

O godzinie 12.00 uroczystości w Rynku rozpoczął Dowódca Uroczystości dh Stanisław Janowski, Członek Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP woj. Dolnośląskiego dh Krzysztof Jagodziński oraz Prezes OSP Boguszów Ryszard Piwiński.

 

 

Jednostkę z Boguszowa odznaczono złotym medalem za zasługi dla pożarnictwa. Dopełnieniem uroczystości było wręczenie medali i odznaczeń zasłużonym działaczom oraz członkom. Zakupiony przez Ochotniczą Straż Pożarną Boguszów pod koniec minionego roku, lekki samochód gaśniczy, z powodu pandemii dopiero teraz doczekał się poświęcenia i oficjalnego przekazania. 

szl

źródło: OSP Boguszów Gorce/Facebook.com

foto: użyczone/ Facebook.com/OSP Boguszów-Gorce

wałbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Co udało sie zrobić ? Prezydent podsumował 5-letnią kandencję

Wszystkie ręce na pokład — Wałbrzych walczy z zimą

Będzie taniej z kartą ''Kocham Wałbrzych''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij