Okradli sklep zoologiczny

Wałbrzyscy funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wspólnie okradli sklep zoologiczny. Zatrzymano również 32-latka, który przykleił na opakowanie markowych klocków dla dzieci kod kupionego wcześniej produktu i próbował wyjść z nimi ze sklepu. 

W piątek około godziny 18:30 policjanci  wałbrzyskiej komendy otrzymali informację o dwóch młodych mężczyznach, którzy wspólnie dokonywali kradzieży w sklepie zoologicznym znajdującym się przy ul. 1 Maja w Wałbrzychu. Okazało się, że bracia wynieśli ze sklepu towar o wartości ponad 600 złotych, który po zakończonych przez policjantów czynnościach został przekazany właścicielowi. Złodziejom grozi 5 lat więzienia. 

 

Dzień później zatrzymano 32-letniego wałbrzyszanina. Mężczyzna do jednego z marketów w dzielnicy Podzamcze wniósł kod kreskowy kupionego wcześniej produktu, a następnie przykleił go na pudełko klocków o wartości 220 złotych i próbował z nimi wyjść ze sklepu. Złapano go dzięki czujności pracowników.  Za oszustwo grozi mu nawet 8 lat więzienia.

 

szl

foto: archwium

redakcja@walbrzych24.com 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno