Menu

Pies Stasiu potrzebuje pomocy

9-letni  bokserek Stasiu bardzo  potrzebuje pomocy. Wykryto u niego nowotwór prostaty.  Obecnie dostaje zastrzyki sterydowe plus antybiotyki, które niewiele dają. Na portalu pomagam.pl powstała zbiórka na chorego psa.

Pies Stasiu potrzebuje pomocy

Pies wycierpiał się w swoim życiu. Wielokrotnie był porzucany w lesie, spędził sporo czasu w fundacji, by finalnie trafić w ręce swojego ostatniego właściciela. Bardzo lubi towarzystwo i spędzanie czasu na dworze, ale obecnie  jest zacewnikowany, słabnie z dnia na dzień. Jedyną opcją jest onkologiczna klinika we Wrocławiu, ale sporo kosztuje. Pies jest bardzo towarzyski i z pewnością chciałby jeszcze pożyć. Organizatorzy prosza o wsparcie.

 

link do zbiórki znajdziesz tutaj

 

 

 

red

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

stachu  |   bokser  |   pies  |   zbiorka  |   leczenie  |  

Oddawali krew w Akademii Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa

Potrącił kobietę na pasach

Zbiórka dla Tymka - brakuje ponad 600 tys zł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij