Poszukiwali 9-latka

Wałbrzyscy funkcjonariusze przeprowadzili działania poszukiwawcze w związku z otrzymaniem informacji o zaginięciu 9-letniego chłopca. Ogłoszony został alarm dla policjantów i natychmiast rozpoczęto działania. Chłopiec cały i zdrowy został odnaleziony już po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia przez funkcjonariuszy z „dwójki” w jednym obiektów handlowych na terenie Wałbrzycha.

W poniedziałek około godziny 17:15 dyżurny drugiego komisariatu został powiadomiony o zaginięciu chłopca w dzielnicy Nowe Miasto. Stróżom prawa o okolicznościach zdarzenia opowiedziała matka zaginionego 9-latka.
 
Wstępne ustalenia wskazywały, że oddalił się on z palcu zabaw. Ponieważ poszukiwania prowadzone przez najbliższą rodzinę  nie przyniosły rezultatu, powiadomili oni policję. Natychmiast rozpoczęto akcję poszukiwawczą.
 
Funkcjonariusze posiadając rysopis dziecka przeszukiwali pobliskie pasaże handlowe i sklepy oraz patrolowi ulice miasta. Po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia patrol biorący udział w działaniach odnalazł zaginionego 9-latka. Chłopiec przebywał w jednym z centrów handlowych na terenie Wałbrzycha. Dzięki szybkiej akcji poszukiwawczej finał tej historii zakończył się szczęśliwie, jednak niewiele potrzeba, aby mogło dojść do nieszczęścia.
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno