Weź udział w castingu do filmów promujących Wałbrzych

Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna (LOT AW) oraz Studio Filmowego Fotoacc zapraszają do wzięcia udziału w CASTINGU na aktorów i statystów do filmów promujących Aglomerację Wałbrzyską

Jak informują organizatorzy: Poszukujemy osób w każdym wieku, które chciałyby wziąć udział w tym przedsięwzięciu. Szczególnie zachęcamy rodziny z dziećmi w wieku 5-10 lat, pary, grupy oraz osoby, które realizują nietypowe pasje, mają wyjątkowe umiejętności czy tworzą piękne rękodzieła.
 
W celu zgłoszenia się do udziału w filmie, należy wysłać wiadomość na adres: studio@fotoacc.pl.
 
Wiadomość powinna zawierać:
1. imię i nazwisko osoby i wiek osoby, która chce wystąpić w filmie, 
2. krótką notatkę o sobie/o zgłaszanych osobach, 
3. co najmniej trzy, dobrej jakości zdjęcia (portret, profil, cała sylwetka) każdej ze zgłaszanych osób, 
4. informację o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z przeprowadzeniem castingu o następującej treści (należy ją przekopiować do treści maila):
 
Wysyłając niniejszą wiadomość wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie wszystkich podanych w wiadomości danych osobowych w celu przeprowadzenia castingu do filmów promujących Aglomerację Wałbrzyską przez firmę Fotoacc Grzegorz Łobodziński z siedzibą w Babicy, Babica 144, 38-120 Czudec. Jestem świadomy/świadoma, że w każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do danych, możliwości ich poprawiania lub żądania zaprzestania ich przetwarzania. 
 
UWAGA: Osoba zgłaszająca inne osoby musi mieć ich zgodę na udostępnienie danych osobowych w celu przeprowadzenia castingu.
W przypadku pytań dotyczących castingu należy się kontaktować bezpośrednio ze Studiem Filmowym Fotoacc:
 
https://www.facebook.com/FotoaccStudioFilmowe
tel. 508-967-369
mail: studio@fotoacc.pl
 
red
redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno