Kim jest dziewczyna z wałbrzyskiego spotu reklamowego?

Ewa Jakubiec czyli dziewczyna z wałbrzyskiego spotu reklamowego, jako jedyna aktorka w obsadzie, nie pochodząca z Wałbrzycha. Mieszkanka Wrocławia została również Miss Dolnego Śląska 2020. 

18. września na wrocławskim stadionie odbyła się Gala Finałowa Miss i Mister Dolnego Śląska 2020 w ramach Miss Polski i Mister Polski. Koronę najpiękniejszej Dolnoślązaczki 2020 roku i wiele nagród zdobyła 23-letnia studentka pielęgniarstwa Ewa Jakubiec z Wrocławia, która użyczyła również swojego wizerunku jako "dziewczyna z Palmiarni" występując w spocie promującym Wałbrzych.

Spot zaprezentowano 16 września, a główną rolę zagrał w nim jeden z Ambasadorów Wałbrzycha, aktor Leszek Lichota.

 

Zdjęcia do filmu powstawały od czerwca do sierpnia b.r., a ekipa filmowa spędziła na planie siedem dni zdjęciowych. W realizację projektu zaangażowanych było niemal trzydziestu mieszkańców naszego miasta: to oni bowiem, obok głównego bohatera i narratora całej opowieści, wcielili się w rolę aktorów w spocie. Na ekranie zobaczymy kilkanaście wałbrzyskich lokacji – począwszy od Zamku Książ czy Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, poprzez Palmiarnię, Plac Magistracki i Harcówkę w Parku Sobieskiego, skończywszy na mniej znanych turystycznie miejscach, takich jak legendarne boisko koszykarskie Alkatraz, dzielnica Nowe Miasto czy Ogrody Działkowe „Podzamcze”. 

 
Głównym założeniem filmu było pokazanie historii i klimatu miasta poprzez jego prawdziwych mieszkańców. Jak powiedział Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej: - Wałbrzych to miasto, które dzięki ciężkiej pracy wielu osób ciągle zmienia się na lepsze. To miasto dumnych i pracowitych ludzi. Cieszę się, że film, który udało nam się zrealizować stawia na prawdziwość i emocje. Ważne jest również to, że wystąpili w nim praktycznie sami wałbrzyszanie z krwi i kości, w tym nasz Ambasador Leszek Lichota. Wszystkim im serdecznie za to dziękuję!

 

SPOT MOŻESZ ZOBACZYĆ TUTAJ

szl

foto: użyczone/WałbrzychMojeMiasto

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno