Menu

Kim jest dziewczyna z wałbrzyskiego spotu reklamowego?

Ewa Jakubiec czyli dziewczyna z wałbrzyskiego spotu reklamowego, jako jedyna aktorka w obsadzie, nie pochodząca z Wałbrzycha. Mieszkanka Wrocławia została również Miss Dolnego Śląska 2020. 

Kim jest dziewczyna z wałbrzyskiego spotu reklamowego?

18. września na wrocławskim stadionie odbyła się Gala Finałowa Miss i Mister Dolnego Śląska 2020 w ramach Miss Polski i Mister Polski. Koronę najpiękniejszej Dolnoślązaczki 2020 roku i wiele nagród zdobyła 23-letnia studentka pielęgniarstwa Ewa Jakubiec z Wrocławia, która użyczyła również swojego wizerunku jako "dziewczyna z Palmiarni" występując w spocie promującym Wałbrzych.

Spot zaprezentowano 16 września, a główną rolę zagrał w nim jeden z Ambasadorów Wałbrzycha, aktor Leszek Lichota.

 

Zdjęcia do filmu powstawały od czerwca do sierpnia b.r., a ekipa filmowa spędziła na planie siedem dni zdjęciowych. W realizację projektu zaangażowanych było niemal trzydziestu mieszkańców naszego miasta: to oni bowiem, obok głównego bohatera i narratora całej opowieści, wcielili się w rolę aktorów w spocie. Na ekranie zobaczymy kilkanaście wałbrzyskich lokacji – począwszy od Zamku Książ czy Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, poprzez Palmiarnię, Plac Magistracki i Harcówkę w Parku Sobieskiego, skończywszy na mniej znanych turystycznie miejscach, takich jak legendarne boisko koszykarskie Alkatraz, dzielnica Nowe Miasto czy Ogrody Działkowe „Podzamcze”. 

 

 

 
Głównym założeniem filmu było pokazanie historii i klimatu miasta poprzez jego prawdziwych mieszkańców. Jak powiedział Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej: - Wałbrzych to miasto, które dzięki ciężkiej pracy wielu osób ciągle zmienia się na lepsze. To miasto dumnych i pracowitych ludzi. Cieszę się, że film, który udało nam się zrealizować stawia na prawdziwość i emocje. Ważne jest również to, że wystąpili w nim praktycznie sami wałbrzyszanie z krwi i kości, w tym nasz Ambasador Leszek Lichota. Wszystkim im serdecznie za to dziękuję!

 

SPOT MOŻESZ ZOBACZYĆ TUTAJ

szl

foto: użyczone/WałbrzychMojeMiasto

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Pilot (23 września 2020 22:33)
W Arabii lepsza kariera by byla...
DJ2020 (23 września 2020 20:18)
Gratulacje !!!!
Zoska (23 września 2020 18:41)
W Wałbrzychu na bogato!Ładniejsze chodzą po ulicach.Dlaczego wałbrzyszanka nie reklamuje miasta?
bb (23 września 2020 13:45)
a co ta miss ma wspólnego z Wałbrzychem? ponoć w filmie promującym Wałbrzych biorą udział osoby związane z Wałbrzychem więc co ta miss ma z nim wspólnego. Chyba mamy jakieś osoby godne wzięcia udziału w reklamie
Tadek (23 września 2020 13:10)
Wydarzenie godne WTC. A cóż się stało, że nie ma tu naszej ulubionej szansonistki Edyty N????
PRAWDA (23 września 2020 8:06)
Tak jakby w Wałbrzychu brakowało pięknych dziewczyn! Żenada! Kolejny raz w urzędzie napalili się na miskę! Z resztą cała ta reklamówka Wałbrzycha to jedna wielka pomyłka! Wzięli Lichotę i wyszło jak? Licho!
T34 (22 września 2020 22:40)
No to artystka prawdziwa , poziom że Ho Ho
Pukacz (22 września 2020 22:39)
Na Roksie lepsze reklamuja miasto.
;D (22 września 2020 18:09)
Dziewczę bardzo atrakcyjne, chociaż zupełnie nie w nim typie. A co ma wspólnego z naszym miastem? No, parę złotych z kasy ratusza dostała. I tyle. Z powodzeniem może reklamować maliny na gorąco z kawiarni pod tropikiem - można rzeczywiście nabrać apetytu, na tropiki, na maliny i na dziewczyny też. To wina tej bieliźnianej kreacji. Nie wiem, co autor spotu miał na myśli ...
Wiesiek (22 września 2020 17:48)
Nie mogłem spać po nocach... tak się tym interesuję.

Dodaj komentarz

Karnety na mecze Górnika w sprzedaży od piątku

Obwodnica Wałbrzycha: To już końcówka prac

Droga przez mękę - jedziemy ul. 1 Maja

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij