21-latek odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków

Narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań w dzielnicy Nowe Miasto policjanci z zespołu wywiadowczego wspólnie z kryminalnymi wałbrzyskiej komendy. Funkcjonariusze do sprawy zatrzymali 21-letniego mieszkańca Wałbrzycha, który odpowie za posiadanie narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawiania wolności

W miniony poniedziałek w samo południe, w wyniku pracy operacyjnej kryminalni z wałbrzyskiej komendy razem z funkcjonariuszami z Zespołu Wywiadowczego odwiedzili jedno z mieszkań w dzielnicy Nowe Miasto. Podstawę do takiego działania dały funkcjonariuszom przypuszczenia, że mieszkający tam mężczyzna może posiadać narkotyki. Jak się okazało podejrzenia policjantów potwierdziły się w pełni. Podczas przeszukania mieszkania zajmowanego przez 21- latka mundurowi zabezpieczyli  środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było przygotować blisko 90 porcji tego narkotyku oraz 70 porcji handlowej marihuany.
 
21-latek został zatrzymany i stanie teraz przed sądem. Za posiadanie narkotyków wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.
 
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno