Menu

Pozytywne wibracje w hospicjum

Projekt "Wibracje" realizowany przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury zawitał do wałbrzyskiego hospicjum. Podopieczni placówki tworzyli małe lasy w szklanych słojach.

Pozytywne wibracje w hospicjum

Projekt "Wibracje" to bardzo szeroki wachlarz działań, począwszy od koncertów przez wycieczki, na warsztatach manualnych kończąc. Skierowany jest głównie do osób niepełnosprawnych ale także z symptomami depresji oraz wszystkich, którzy po prostu chcą chłonąć dobry nastrój i kreatywnie spędzać czas.

 

Za nami wiele wydarzeń w ramach projektu. Wszystko, co działo się do tej pory możecie prześledzić TUTAJ.

 

 

opr.plr

foto: FB/projekt.wibracje

redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10

Komentarze

analityk medyczny (28 września 2020 9:21)
UWAGA !!! UWAGA !!! W wyniku działania medialnego wirusa cov-idiotozy zakaźnej powstała mutacja gatunku Homo Sapiens. Powstał nowy podgatunek homo civ - idiotus. Zewnętrzne cechy charakterystyczne : 1. Zamiast twarzy, namordnik. 2. Niektóre osobniki dodatkowo na dłoniach rękawiczki. 3. Widziano już pojedyncze osobniki noszące na sobie mini budki telefoniczne. 4. Nienawistne spojrzenia na normalnych Homo Sapiens, którzy nie mają na twarzach namordników. Cechy neurologiczne : 1. Zamiast mózgu sieczka i procesor ustawiony na odbiór ścieków medialnych. 2. Całkowity brak zdolności do samodzielnego i krytycznego myślenia. 3. Bezgraniczna i bezkrytyczna wiara w skorumpowanych polityków i lekarzy, telemedia i ściekowe portale. 4. Całkowity brak znajomości biologii, historii, nawet matematyki. W 1939 roku żydom też nakazano noszenie zółtych opasek z gwiazdą. Większość z nich została zamordowana. 5. Zakupy robią tylko w tam gdzie zapłacą bezgotówkowo, bo nie muszą liczyć ile dać pieniędzy i ile reszty się należy. To efekt antyreformy oświaty przez buSSka a potem przez giertycha. 30% żeby zdać i dwie niedostateczne przepuszczają do następnej klasy i do matury. 6. Bardzo wielu ma wyższe wykształcenie medyczne. Ale są skorumpowani przez big farma i zastraszeni przez samosąd izdebki lekarskiej. 7. Bardzo wielu z nich to skorumpowani politycy. 8. Coraz więcej z nich wykazuje się agresją do osób nie noszacych namordników. 9. W niektórych szpitalach i przychodniach pojawiły się jakieś dziwadła, całe ubrane w białe kombinezony i wykonujące jakieś dziwaczne wygibasy. Proszę o dalsze uzupełnianie listy cech. Razem stworzymy bardzo szczegółowy opis tego podgatunku.
Eleczenie (28 września 2020 6:34)
Jedni się cieszą inni odchodzą z pracy bo ile można tak pracować. Jak skończy się ta około farmaceutyczna nagonka biznesowa to jak w PiSie nie będą szpitale zatrudniać ekspertów bo nie będzie kogo zatrudniać. Polska dziadzieje, a Europa pozyskuje naszych najlepszych fachowców od lat. To tyczy się każdego zawodu. Ciekawe jak procentowo się ma to kto chce pracować, a kto bimbać i pobierać piniążki znikąd.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   WOK  |   wałbrzyski ośrodek kultury  |   wibracje  |   hospicjum  |  

Duża akcja poszukiwawcza — zaginął Robert Stec

Wałbrzyski Budżet Obywatelski - 4,5 mln. zł. Kiedy można składać...

Ewakuacja mieszkańców. Saperzy wywieźli pocisk

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij